Działka budowlana Lutry gm. Kolno,
Lutry gm. Kolno Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 09 Marzec, 2026 00:59
150 000 zł
106 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:1420 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 150 000 zł / 106 zł/m2
Opis oferty
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej miejscowości Lutry, zlokalizowane zaledwie 400 metrów od Jeziora Luterskiego. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MNW - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca).Powierzchnia działek: od 1275 m2 do 2400 m2 Cena: od 150 000 zł do 280 000 zł Media: wodociąg i prąd w trakcie realizacji
Lokalizacja: - Województwo warmińsko-mazurskie, miejscowość Lutry - W promieniu 30 km: Lidzbark Warmiński, Kętrzyn, Mrągowo, Olsztyn - Dojazd drogą asfaltową (droga gminna) - 15 km do węzła drogi ekspresowej S16 - Ok. 1 godz. jazdy do Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury
Atuty inwestycji: - Prywatna plaża z planowanym pomostem, altaną grillową i placem zabaw (400 m od działek) - Planowana budowa wewnętrznej drogi żwirowej, ogrodzenia terenu oraz sieci wodociągowej - Spokojna okolica z czystym, dużym jeziorem (690 ha, wyspa na środku akwenu) - Uporządkowany stan prawny działek i brak ryzyka transakcyjnego - Możliwość podpiwniczenia budynków, maks. 2 kondygnacje, wys. do 9 m
Okolica i atrakcje: - Plaża gminna i ośrodki wypoczynkowe nad Jeziorem Luterskim - W pobliżu Termy Warmińskie, stacje narciarskie, szlaki rowerowe i piesze - Liczne atrakcje turystyczne: Wilczy Szaniec, Miasteczko Westernowe Mrągowo, Mazury Golf && Country Club, parki linowe, tor kartingowy